Depo İçi File 21 Numara

Fiyat
:
0,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
0,00 TL
Fiyat Düşünce Haber Ver
Stok Durumu Stokta Var
Güvenli Alışveriş GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit Rapid SSL
Müşteri Hizmetleri MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0212 659 53 75
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Fabrika ve depo içi çatı aralarına kuşların girmesini ve tünemesini önleyerek malzemelerinizi pisletmelerini önlemek için kullanabileceğiniz UV (güneşe karşı dayanıklı) katkılı 21 numara yüksek kalite malzemeden, 20 mm göz açıklığında üretilmiştir.
  Yüksek mukamete sahip olan ağlarımızın Testleri Yapılmış olup, TEST BELGELERİNE SAHİPTİR.
  7 metre yükseklikte bile 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

  Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.    

  DEPO İÇİ AĞ VE FİLELERİ

  Depoların çoğunlukla haşere ve kuşların girebileceği açıklıkta kesimleri söz konusudur. Bu durumda kimi depoların ciddi biçimde kuşlar tarafından sarılması söz konusu olmaktadır. Bu sorunun önüne geçmek için ise depo içi ağı ve fileleri kullanılmaktadır. Çoğu zaman tavanın bütününe gerilen fileden kuşların alan içerisinde girmesi engellenebilmektedir. Ayrıca tercihe edilmesi halinde yan alan da depo içi ağ ve fileleri ile donatılabilmektedir. Bu noktada ihtiyacın boyutu hesaba alınmalı ve buna göre tedarik gerçekleştirilmelidir. Firmamız depo içi ağı ve fileleri kategorisinde özel ürünler sağlamaktadır. Uzun ömürlü kuşların asla aşamayacağı nitelikteki ürünler her boyuttaki kuşun girişini engelleyebilecek niteliklerdedir. 20 mm kalınlığındaki göz açıklığı ile serçelerin dahi giremeyeceği bir koruma tedbirine ulaşmak için ürünlerimiz yeterli olmaktadır.

  Elbette depo içi ağ ve fileleri kullanılırken, alanın tamamına boşluk bırakılmadan kaplanmış olmalıdır. Herhangi bir açıklık var olmadığı sürece aralıklardan kuşların girebilmesi mümkün değildir. Ancak örneğin depo içi ağ ve fileleri gerilirken, duvarlarda boşluklar bırakılırsa buradan kuşların girebileceği unutulmamalı ve bu kesimlerde özenle kapatılmalıdır.

  Depo içi ağ ve fileleri sitemizden istenilen ebatta sipariş edilebilir. Depolama alanındaki ürünlerin kirlenmemesi ve ürünlerin zayiata uğramaması için kullanabileceğini en efektif çözüm olan depo içi ağ ve fileleri ürünleriniz sitemizden kredi kartınızla veya banka transferi kullanarak verebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.