Basketbol Tavan Ağı ve Filesi

Spor sahaları ve halı sahaların iklim koşulları ve diğer harici nedenlerden daha az etkilenmelerini sağlamak, bununla birlikte hava ve güneş alabilmelerini temin etmek için en kestirme ve kaliteli çözüm Basketbol Tavan Ağı ve Filesi olacaktır. Tavanda kullanıma uygun ağ genişliği ve ip kalınlığı sayesinde arayışlarınıza mükemmel biçimde cevap veren Basketbol Tavan Ağı ve Filesi ürünleri, adeta mükemmel biçimde iklimlendirilmiş bir kapalı spor alanı elde etmenizi sağlar.

Kapalı spor alanları inşa etmek veya spor alanlarının tavanlarını farklı yöntemlerle kapatmak oldukça masraflı olacaktır. Basketbol sahası genişliğinde bir alanın tavanının bütünüyle kapatılması, merkezinde destek unsurları bulunmayacağı için oldukça maliyetli olacaktır. Kaldı ki, sporun açık alanlarda yapılmasının havalandırma ve iklimlendirme bakımından da büyük faydaları söz konusudur.

Bunun yanında kapalı da olsa, açık da olsa, geniş alanların spor dallarına ayrılması için yapılacak kafes uygulamalarında Basketbol Tavan Filesi kullanılabilmektedir. Bir kompleks içerisinde aynı zemin üzerinde hem basketbol hem de tenis sahası elde etmek isteyenler, oyunların karışmadan oynanabileceği bir alanı bu şekilde elde edebilirler. Topun kaçmasının veya dışarıdan bir topun içeriye girmesinin engellenmesinin en kestirme çözümü bu olacaktır. Bu yöntem özellikle mahallelerdeki oyun alanlarında oyuncular için kurtarıcı bir çözüm olarak düşünülebilmektedir. Siz de profesyonel veya amatör spor alanlarınızın üstünü kapatmak ve kolayca çözüme ulaşmak için hemen Basketbol Tavan Ağı ve Filesi siparişi verin, mükemmel bir sonuca ulaşın.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.