Depo İçi Ağ ve Fileleri

Depoların çoğunlukla haşere ve kuşların girebileceği açıklıkta kesimleri söz konusudur. Bu durumda kimi depoların ciddi biçimde kuşlar tarafından sarılması söz konusu olmaktadır. Bu sorunun önüne geçmek için ise depo içi ağı ve fileleri kullanılmaktadır. Çoğu zaman tavanın bütününe gerilen fileden kuşların alan içerisinde girmesi engellenebilmektedir. Ayrıca tercihe edilmesi halinde yan alan da depo içi ağ ve fileleri ile donatılabilmektedir. Bu noktada ihtiyacın boyutu hesaba alınmalı ve buna göre tedarik gerçekleştirilmelidir. Firmamız depo içi ağı ve fileleri kategorisinde özel ürünler sağlamaktadır. Uzun ömürlü kuşların asla aşamayacağı nitelikteki ürünler her boyuttaki kuşun girişini engelleyebilecek niteliklerdedir. 20 mm kalınlığındaki göz açıklığı ile serçelerin dahi giremeyeceği bir koruma tedbirine ulaşmak için ürünlerimiz yeterli olmaktadır.

Elbette depo içi ağ ve fileleri kullanılırken, alanın tamamına boşluk bırakılmadan kaplanmış olmalıdır. Herhangi bir açıklık var olmadığı sürece aralıklardan kuşların girebilmesi mümkün değildir. Ancak örneğin depo içi ağ ve fileleri gerilirken, duvarlarda boşluklar bırakılırsa buradan kuşların girebileceği unutulmamalı ve bu kesimlerde özenle kapatılmalıdır.

Depo içi ağ ve fileleri sitemizden istenilen ebatta sipariş edilebilir. Depolama alanındaki ürünlerin kirlenmemesi ve ürünlerin zayiata uğramaması için kullanabileceğini en efektif çözüm olan depo içi ağ ve fileleri ürünleriniz sitemizden kredi kartınızla veya banka transferi kullanarak verebilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.