Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri

Havuzlarda güvenlik, hayati risklerin ortadan kaldırılması için elzem tedbirleri içeren önemli bir konudur. Havuz kullanılmadığı dönemlerde kontrolsüz biçimde yüzme bilmeyenlerin havuza düşmemesi için kullanılan Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri hayati öneme sahip ürünlerdir. Bahçenizdeki havuzunuz yaz aylarında keyifle kullandığınız alanınızdır. Fakat havuzunuza yüzme bilmeyenlerin girmediğinden veya kazara havuza düşmediklerinden emin olamazsınız. Geçmişte bu şekilde can verenler haber bültenlerine konu olmuştur. Bunun önüne geçmek için ise günümüzde en etkili çözüm Havuz Üstü Ağı ve Havuz Çevresi Fileleri kategorisinde yer alan havuz üstü ağları olmaktadır.

Havuz çevresi ağları ise, yine kullanılmadığı veya kullanılmaması gereken dönemlerde havuzu sınırlarından çevirebileceğiniz bir üründür. Dilediğiniz ölçülerde sipariş edebileceğiniz Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri sağlam ve estetik ürünlerdir.

Havuzlarınızın belli dönemlerde kullanılmaması gerekir. Örneğin ilaçlama yapıldığında ve temizlik yapılıyorken veya içi boşken oldukça ciddi sorunlara gebe olan havuzların güvenliğinin sağlanmasında uyarı levhaları her zaman çözüm olmamaktadır. İçi boş olduğu halde havuza atlanmasından, ilaçlı suya girip rahatsızlanılmasına kadar pek çok vaka kayıtlar altındadır. Bu nedenle havuz sahiplerinin veya yöneticilerin güvenlik şartlarını sağlamaları kanuni zorunluluktur. Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri havuzların üzerine veya çevresine gerilerek girilmeyi imkansız hale getirirken, kaza durumlarda ise mükemmel bir koruyucu olarak kazazedeye hiçbir zarar vermeden korunmalarını sağlar.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.